سقف کشسان

سقف کششی یا سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان نوعی روش برای طراحی فضای داخلی میباشد. در این نوع طراحی داخلی عناصر زیبای بصری و فوق العاده چشم نواز برای ساخت نوعی سقف کاذب به کار میرود.

سقف کاذب کشسان در طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت ها موجود است. بافت ها براق، مات، ساتن، شفاف و فلزی هستند. تمام بافت ها برای چاپ تصویر در کارخانه ما مناسب هستند. این ابزار برای اتاق های رطوبت بالا نیز استفاده می شود. سقف کشش مقاوم در برابر رطوبت است و تحت تاثیر رطوبت و کشش سقف ابعاد تغییر نمی کند.

سقف باریسول  فوق العاده سبک است. با وزن فقط ۲۴۰ گرم در متر مربع، آنها سبکتر از متریالها دیگر هستند که در دسترس هستند و بنابراین، بار را در ساختار ساختمان به حداقل می رسانند. سقف های کششی  دارای درجه بندی آتش BS1D0 و BS2D0 می باشند.

سقف کششی در اروپا بیش از ۴۰ سال نصب شده است. این محصول منحصر به فرد دارای دوام نامحدود است و Vecta Design ارائه می دهد ۱۰ سال گارانتی در محصولات خود. سقفهای باریسول بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند و نیازی به تغییرات اضافی در آینده ندارند و برای تمیز کردن، از تمیزکننده خاص و پارچه میکروفیبر استفاده میشود.

سقف کششی یک سیستم سقف معلق است که شامل دو عنصر اساسی است: یک مسیر محیطی و غشاء پارچه سبک وزن. علاوه بر سقف، سیستم را می توان برای پوشش های دیوار، پخش نور، پانل های شناور، نمایشگاه ها و شکل های خلاقانه استفاده کرد.

سقف های کششی اجازه می دهد که ترکیب انواع انواع وسایل روشنایی، مشبک را به عنوان پس زمینه اختصاصی استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *